Skip to main content
Logotypy projektów unijnych, rzeczypospolitej oraz funduszów europejskich
telefon

Telefon

+48 33 854 26 40
Adres

Adres

Szpitalna 11, Ustroń
  • bip

Praca dla lekarzy w Poradni Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Centrum Reumatologii Sp. z o.o. w Ustroniu zatrudni lekarzy specjalistów ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Oferujemy pracę w Poradni Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej  z dostępem do nowoczesnej diagnostyki ambulatoryjnej oraz możliwość współpracy w zakresie leczenia operacyjnego dla pacjentów w naszym Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej.  Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego dzięki bardzo dobrym warunkom pracy w nowoczesnej placówce oraz w gronie uznanych specjalistów. Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie do 17.7.2024 roku - CV i listu motywacyjnego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w tytule „Oferta pracy – ortopedia” wraz z dokumentami potwierdzającymi zdobyte kwalifikacje i doświadczenie. Do aplikacji prosimy dołączyć wypełniony i podpisany druk zgody i oświadczeń dostępny poniżej.

Telefon kontaktowy do Biura Zarządu: 33 / 854 32 00 lub 33 / 854 26 40 wew. 200. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Nie masz dodatku pdf, ale możesz pobrać plik pdf.