Skip to main content
Logotypy projektów unijnych, rzeczypospolitej oraz funduszów europejskich
telefon

Telefon

+48 33 854 26 40
Adres

Adres

Szpitalna 11, Ustroń
  • bip

Cyfrowe usługi publiczne z obszaru e-zdrowia w Centrum Reumatologii Sp. z o.o.

Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. Gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o. w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego dla osi priorytetowej: II. Cyfrowe Śląskie, dla działania: 2.1. Wsparcie rozwoju cyfrowych usług publicznych, realizuje projekt pn. "Cyfrowe usługi publiczne z obszaru e-zdrowia w Centrum Reumatologii Sp. z o.o.".

Celem projektu jest poprawa dostępności do wysokiej jakości e-usług publicznych w obszarze zdrowia w Śląskim Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności. Osią projektu i jego głównym beneficjentem będzie pacjent. W wyniku realizacji projektu poprawi się dostępność do elektronicznych danych medycznych poprzez stworzenie systemu informatycznego pozwalającego na składowanie, przetwarzanie i udostępnianie danych medycznych w postaci elektronicznej. Ponadto, rozwiązane zostaną problemy kolejek poprzez zamontowanie kiosku z wyświetlaczami przy gabinetach.

Fundusze Europejskie Program Regionalny Rzeczpospolita Polska Śląskie. Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego


Dofinansowanie projektu z UE:

Wartość projektu: 1 875 504,00zł
Dofinansowanie z EFRR: 1 586 964,45 zł
Wkład własny: 288 539,55 zł